Останні новини

понеділок, 18 серпня 2014 р.

Як поставити пароль на iPhone та iPad

В статті піде мова про те, як встановити пароль на iPhone, iPad і iPod Touch.1) Перейдіть в меню Налаштування - Основні - Захист паролем.
2) Натисніть Включити пароль.
3) Вкажіть бажане чотиризначе число.
4) Підтвердіть введення.

З цього моменту, кожен раз, коли ви спробуєте розблокувати свій iPhone необхідно буде ввести код.

Однак робота з паролями на iPhone, iPad і iPod Touch цим не обмежується. Меню Захист паролем містить в собі декілька корисних налаштувань.

Перший параметр, який вимагає обов'язкової настройки - Запит пароля. Пункт меню стає активним лише після активації пароля і задає параметри частоти запиту введення пароля. Щоб після кожної блокування не мучити самого себе введенням пароля, можна встановити більш тривалий проміжок запиту, але потрібно пам'ятати, що більш короткі проміжки - безпечніше.

Перемикач Простий пароль - створений для власників iPhone, що бажають підвищити безпеку пристрою. Встановивши його в неактивний стан, ви зможете встановити абсолютно будь-який пароль, що складається як і з літер, так і з цифр.

Стерти дані - параметр, натискати на який слід лише упевнившись, що ви записали пароль десь на паперовому носії або просто добре його запам'ятали. Вся суть цієї настройки проста - система видалить всі дані з пристрою після десяти невдалих спроб введення пароля, включаючи файли, контакти та СМС.

За матеріалами apple-iphone.ru


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар