Останні новини

понеділок, 29 вересня 2014 р.

Як скинути пароль блокування екрану на iPhone та iPad

Деколи стається так, що власники iPhone та iPad забувають пароль блокування екрану. Щоб відновити пароль блокування екрану, Вам знадобиться інструкція, описана в цій статті.
Розглянемо два основних способи, які дозволяють скинути забутий пароль на iPhone. Обидва ці способи практично однакові, відмінність лише в швидкості вашого Інтернету. Якщо швидкість доступу до мережі хороша, то використовуйте перший спосіб, в ньому iTunes сам завантажить прошивку і відновить ваш iPhone, скинувши при цьому пароль блокування. Якщо інтернет повільний, то використовуйте другий спосіб, в якому ми використовуємо заздалегідь завантажену прошивку. І найголовніше, після скидання з iPhone видалиться вся інформація, тому заздалегідь зробіть резервні копії, а вже після скидання можна буде відновити інформацію.

Скидання пароля блокування в iPhone - швидкий інтернет

Перш ніж почнете скидати пароль свого Айфона, переконайтеся, що у вас нормальний інтернет з хорошою швидкістю (як мінімум 10 Мбіт/с) Тому що в ході скидання буде завантажуватися прошивка, обсяг якої може становити 1.4 Гб.
1. Вимикаємо iPhone
2. Включаємо кабель в USB-порт комп'ютера і вводимо iPhone в Recovery Mode (Як його туди ввести, читаємо тут).
3. Як тільки на дисплеї з'явиться значок iTunes і кабеля, значить режим відновлення запущений. Запускаємо в комп'ютері програму iTunes. Програма при запуску видає повідомлення:
 «Програма iTunes виявила iPhone в режимі відновлення. Необхідно відновити цей iPhone перед використанням з iTunes.»
4. Тиснемо кнопку ОК і в Айтюнс вибираємо кнопку - Відновити iPhone, бачимо повідомлення, яке з'являється не у всіх:
 «Автоматична перевірка оновлень iTunes і iPhone вимкнена. Хочете щоб iTunes перевіряла наявність оновлень програмного забезпечення iPhone?
Щоб включити автоматичну перевірку оновлень, перейдіть на панель «Основні» в настройках iTunes і виберіть «Перевіряти наявність оновлень ПЗ автоматично». »
5. Тиснемо кнопку – Перевірити.
З’явиться така табличка: «Ви дійсно хочете відновити заводські настройки iPhone? Всі ваші медіафайли та інші дані будуть стерті і буде встановлена ​​нова версія ПЗ iPhone.»
iTunes перевірить це відновлення в Apple. Після завершення процесу вам буде надана можливість відновлення контактів, календарів, повідомлень SMS та інших налаштувань.

6. Тиснемо - Відновити і оновити. Далі йде інформація про версію iOS, яка буде встановлена. Вибираємо - Далі й погоджуємося з текстом ліцензійної угоди кнопкою - Приймаю.
Далі розпочнеться процес скачування прошивки. Може виникнути в деяких випадках помилка - «Не вдалося відновити iPhone. Виникла невідома помилка (3004).»
Ліки від цієї помилки - зробити Internet Explorer браузером за замовчуванням.

Спосіб для повільного інтернету

Якщо у вас повільний інтернет, то перший спосіб скидання пароля iPhone вам не підійде. Якщо інтернет на вашому комп'ютері працює повільно, то скачайте де-небудь файл зі своєю прошивкою в форматі .IPSW. Завантажити прошивку для свого iPhone, iPad і iPod touch можна з таблиці прошивок AppStudio - http://appstudio.org/ios/
Так, прошивка у нас є. Тепер беремо прошивку і, використовуючи вже інший комп'ютер з повільним, але робочим доступом в інтернет пробуємо знову скинути пароль на iPhone.

Для цього виконуємо всі ті ж дії, що і в першому способі, але коли дійдете до 4-го пункту, то необхідно з затиснутою на клавіатурі клавішею Shift натиснути в iTunes кнопку Відновити iPhone. Якщо ви правильно це зробите, то з'явиться віконце, в якому потрібно вибрати прошивку вручну, натиснути OK і продовжити скидання пароля.
Після відновлення ви отримаєте чистий iPhone, який вже не проситиме ввести забутий пароль. Після відновлення потрібно пройти активацію, і можете знову користуватися телефоном.

За матеріалами http://ibobr.ru/


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар