Останні новини

понеділок, 7 вересня 2015 р.

Розмитий шрифт у Windows 10 – вирішення проблеми

Шрифт, що розпливається, - досить поширена проблема, з якою зіткнулися користувачі, що оновили попередні версії системи до Windows 10. У більшості випадків вона виправляється дуже легко, декілька можливих варіантів рішення пропонуються далі.1. Як правило, цей дефект зображення виникає при зміні масштабу інтерфейсу без відома користувача. Щоб позбутися його, досить перейти в панель Параметри → Система → Екран (можна ввести в пошук на панелі завдань «зміна розмірів додатків»), а потім пересунути повзунок на Зміна розмірів тексту, додатків та інших елементів в положення 100%. Для застосування змін потрібно лише клікнути на кнопку Застосувати, вийти і знову увійти в систему.

Змінити масштабування можна і в Панелі управління: Екран → Встановити рівень масштабування. В ОС Windows 10 ці інструменти не пов'язані між собою і можуть відображати різну інформацію про поточні настройки.

 2. Якщо зміна розмірів не допомогла, спробуйте погратися з налаштуваннями ClearType, можливо проблема якраз там. Ці налаштування знаходиться за посиланням Панель управління → Екран → Налаштування тексту → текст ClearType.

Варто переконатися і в тому, чи є ​​галочка навпроти пункту Згладжування нерівностей екранних шрифтів у Панель управління → Система → Додаткові параметри системи → Додатково → Швидкодія → Параметри → Візуальні ефекти.

 3. Якщо все вищезазначене не допомогло, можна спробувати встановити найсвіжішу версію драйвера відеокарти або навпаки, відкотитися до однієї з попередніх версій.

За матеріалами winstart.ru


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар