Останні новини

субота, 31 жовтня 2015 р.

Як відключити автоматичне оновлення у Windows 10

Автоматичні оновлення у Windows досить корисна функція, яка дозволяє вчасно оновити систему та додати в неї нові функції. Але деколи оновлення можуть призводити до збоїв у роботі Windows. Та й не всі мають безлімітний інтернет, тому змушені контролювати кількість завантажуваного з Інтернету.
пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

Відомі характеристики гнучкого смартфона від Samsung

З’явилася нова інформація про незвичайний смартфон Samsung, який можна буде зігнути.
вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Медичні додатки на Android

Ця стаття буде корисна для медичних працівників різних спеціальностей, а також для студентів-медиків, оскільки далі мова піде про деякі корисні та безкоштовні медичні програми для смартфонів та планшетів на ОС Android.


неділя, 25 жовтня 2015 р.

Samsung випустила дешеві «шкіряні» смартфони

Компанія Samsung офіційно представила нову бюджетну лінійку смартфонів Galaxy On, до якої увійшли 5-дюймовий Galaxy On5 і 5,5-дюймовий Galaxy On7. Цікаво, що апарати отримали задню кришку, виготовлену "під шкіру", яку раніше можна було знайти виключно у флагманських пристроях виробника. Новинки будуть поставлятися з передустановленим фірмовим музичним сервісом Milk Music і системною утилітою Smart Manager, проте ці додатки не будуть вбудовані у прошивку, і користувачі, при бажанні, зможуть їх видалити.


пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Як дзвонити з iPad 3G

Є декілька способів, як здійснювати телефонні дзвінки з айпадаSkype, Facetime і т.д. Але сьогодні мова піде про те, як дзвонити з айпада на звичайні телефонні номери через SIM-картку, вставлену в планшет.понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Як зробити джейлбрейк на iOS 9


Нещодавно після виходу iPhone 6S та iOS 9 у користувачів з’явилася можливість встановити джейлбрейк та Cydia на свій оновлений яблучний ґаджет.

субота, 17 жовтня 2015 р.

BlackBerry Priv – перший смартфон BlackBerry на Android

Цього тижня компанія BlackBerry відкрила попередню реєстрацію для бажаючих придбати її перший смартфон-слайдер під управлінням операційної системи Android. Напередодні початку продажу компанія випустила перше офіційне відео з демонстрацією роботи BlackBerry Priv. Як і очікувалося, слайдер працює практично на "чистій" версії Android з деяким додатковими сервісами від BlackBerry.

вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Pepsi випустить фірмовий смартфон на Android

20 жовтня цього року компанія Pepsi представить власний смартфон.пʼятниця, 9 жовтня 2015 р.

Як включити режим енергозбереження в iOS 9

Режим енергозбереження (Low Power mode) став одним з найбільш довгоочікуваних нововведень в iOS 9. Коли режим активний, знижується фонова активність додатків, відключається частина анімацій, швидше гасне підсвічування і вимикається дисплей, якщо апарат лежить екраном вниз.
вівторок, 6 жовтня 2015 р.

Помилка 194 в Google Play

В статті піде мова про те, як виправити помилку 194 в плей маркеті (Error 194), яка є однією з найпоширеніших. неділя, 4 жовтня 2015 р.

Apple може випустити «розумний» перстень

Нещодавно компанія Apple отримала патент на спеціальне кільце для пальця.четвер, 1 жовтня 2015 р.

LG V10 – смартфон з двома екранами на Android

Компанія LG презентувала новий смартфон LG V10. Апарат має декілька цікавих особливостей, які роблять його дійсно унікальним у своєму класі. Головною "родзинкою" LG V10 став додатковий невеликий дисплей, який розташований над основним. Другий екран використовується для відображення повідомлень, погоди, швидкого доступу до обраних додатків, управління музикою, відображення рядка стану та іншого. Це дозволяє не відволікатися під час ігор або перегляду відео на основному дисплеї. Крім того, додатковий екран може постійно працювати, не впливаючи значною мірою на час автономної роботи смартфона.