Останні новини

понеділок, 30 листопада 2015 р.

iPhone 7 може отримати вигнутий екран

Чутки, які нещодавно з’явилися в інтернеті, стверджують, що Apple зацікавилася вигнутими дисплеями і планує встановити такий в iPhone 7.субота, 28 листопада 2015 р.

Як відкрити приховані папки та файли у Windows 10

У Windows 10, як і в попередніх ОС Windows (XP, 7, 8) не всі папки доступні для перегляду користувачем, деякі з них приховані. Зроблено це не випадково, Windows приховує від Вас системні папки, де зберігаються важливі для операційної системи файли, щоб ви випадково не видалили їх, зробивши цим свій комп'ютер неробочим. Але бувають випадки, коли вам необхідно побачити приховані папки (для видалення зайвого мотлоху, очищення комп'ютера від дій вірусу і т.д.). Для цього необхідно зробити ці папки видимими, про це і піде мова в статті.четвер, 26 листопада 2015 р.

Nokia випустить смартфон з двома операційними системами

Про компанію Nokia, як про виробника мобільних ґаджетів починають поступово забувати. Багатообіцяючий планшет N1 на Android не продемонстрував високих продажів. Але нещодавно з'явився рендер нового смартфона Nokia C1. Пристрій зображено з двома мобільними ОС: Android і Windows 10.
вівторок, 24 листопада 2015 р.

Vertu випустить дерев’яний смартфон преміум-класу

Британський бренд Vertu, який спеціалізується на випуску люксових мобільних пристроїв, представив перший в своїй лінійці смартфон в дерев'яному корпусі - Vertu Aster Yosegi Wood.
пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Microsoft випустить емулятор Android для Apple OS X

Минулого року компанія Microsoft випустила в якості окремого додатка з відкритим вихідним кодом безкоштовний емулятор операційної системи Android, вбудований у фірмове середовище для розробників Visual Studio. Весь цей час програма була доступна тільки для комп'ютерів під управлінням Windows, але нещодавно на заході Connect 2015 в Нью-Йорку було оголошено, що незабаром буде випущена версія Visual Studio Emulator for Android для Mac та Macbook.
вівторок, 17 листопада 2015 р.

NVIDIA випустила новий ігровий планшет Shield Tablet K1

Перший планшет NVIDIA Shield Tablet отримав чимало схвальних відгуків з боку критиків. Апарат отримав якісний 8-дюймовий екран, потужний процесор і продуманий набір аксесуарів. За рахунок безлічі доступних ігор Shield Tablet зарекомендував себе як один з кращих ігрових Android-пристроїв на ринку. Через 16 місяців після релізу оригінального ґаджета NVIDIA вирішила порадувати шанувальників і випустила на ринок оновлений планшет NVIDIA Shield Tablet K1.
неділя, 15 листопада 2015 р.

Як створити новий локальний диск у Windows

В статті піде мова про те, як створити новий локальний диск без форматування та втрати даних у Windows 7, 8, 8.1, 10.

пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Firefox OS тепер можна встановити на Android

Firefox OS 2.5  можна встановити на Android-смартфон чи планшет як окремий додаток без перепрошивання пристрою.
середа, 11 листопада 2015 р.

В Google Maps з’явилася можливість офлайн-навігації

Компанія Google постійно працює над покращенням сервісу Google Maps і додаванням до нього нових функцій. Довгі роки користувачі скаржилися на відсутність повноцінно завантажити карту і використовувати без інтернету. І ось нарешті така можливість з'явилася в новій версії програми для Android. 
понеділок, 9 листопада 2015 р.

Samsung розробляє біопроцесор для натільних ґаджетів

Samsung анонсувала на конференції ISOCC 2015 біо-процесор для контролю даних про стан здоров’я організму.
пʼятниця, 6 листопада 2015 р.

Як змінити мелодію дзвінка у Windows 10 Mobile

В статті піде мова про те, як встановити свою мелодію дзвінка на Windows 10 Mobile.
понеділок, 2 листопада 2015 р.

Київстар розширює 3G-мережу

Щотижня національний оператор Київстар збільшує зону покриття 3G-мережі. Цього тижня почалася підготовка мережі третього покоління в 18 населених пунктах в трьох областях. Так, з сьогоднішнього дня ведеться настройка мережі 3G в частині Кривого Рогу, а також в таких його передмістях: Широке, Лозоватка, Новопілля, Глеюватка і Надеждівка.