Останні новини

середа, 23 березня 2016 р.

Android N можна буде встановити на ПК

Після того, як ентузіасти знайшли в коді Android N Developer Preview згадку про Freeform Windows, сумнівів в тому, що Google адаптує інтерфейс нової операційки під формат настільних комп'ютерів, практично не залишилося.Всі очікування підтвердилися: один з користувачів знайшов спосіб активації десктопного інтерфейсу.

Згідно з опублікованими скріншотами, для переключення додатка з повноекранного режиму в адаптивний користувачеві необхідно натиснути на хрестик у верхньому правому куті, а потім перерейти на квадратну піктограму. У такому режимі можна працювати одночасно з декількома додатками. Розмір вікна можна змінювати звичним розтягуванням за краї вікна.

При натисканні кнопок "Додому" або "Нещодавні" програми зникнуть з екрану, але мініатюри залишаться на робочому столі. Також є можливість поділу екрана на 2 частини.

Активація комп’ютерної версії Android N без необхідних знань є проблематичною. Для цього необхідно прошити кастомний образ системи за допомогою TWRP, а також використовувати ADB Shell для введення спеціальної команди.

За матеріалами: droider.ru


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар