Останні новини

субота, 13 серпня 2016 р.

Як скинути пароль блокування екрану на телефонах Nokia Lumia

Бувають ситуації, коли користувачі смартфонів на базі Windows Phone та Windows 10 Mobile забувають паролі для заблокованого екрану. Як розблокувати свій смартфон в такому випадку? Читайте в інструкції нижче.

Отже, для початку Вам необхідний зарядити смартфон - тримайте його на зарядці не менше 60 хвилин. Після цього Ви можете приступати до виконання інструкції.

Крок 1.

Увага! Ця операція видаляє з телефону всі особисті дані та файли і відновлює заводські настройки.

1. Натисніть кнопку "включення" і кнопку "зменшення гучності -", утримуйте ці кнопки протягом 10-15 секунд. Відпустіть кнопки - телефон повинен перезавантажитися.

2. Відразу після цього натисніть і утримуйте кнопку "зменшення гучності -". Якщо Ви все зробили правильно, то на екрані повинен з'явиться знак оклику.

Крок 2.

Натисніть кнопки в наступному порядку:
1. Кнопка "збільшення гучності +";
2. Кнопка "зменшення гучності -";
3. Кнопка "ввімкнення";
4. Кнопка "зменшення гучності -".

Крок 3.

1. Зачекайте, поки процес відновлення завершиться. На екрані повинні відображатися шестерні (до 5 хвилин). Після цього екран погасне і смартфон перезавантажиться.

2. Виконайте початкове налаштування телефону. Встановіть поточну дату і час, а так само підключіть обліковий запис, за допомогою якого відбудеться резервне відновлення деяких системних налаштувань, а так само завантажаться Ваші СМС-повідомлення і контакти.

3. Відключіть зарядний пристрій.

Цю інструкцію також можна використовувати, якщо ваш смартфон
Nokia dual sim Lumia завис і не реагує на натискання.

За матеріалами: windows-phone-7.su


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар