Останні новини

неділя, 4 грудня 2016 р.

VK випустила власний месенджер для Windows та macOS

VK випустила бета-версію десктопного месенджера «VK Messenger» для Windows і macOS та запрошує всіх бажаючих приєднатися до тестування продукту. Про це повідомляється на офіційній сторінці додатка в соціальній мережі.
«Зручний засіб спілкування для тих, хто не готовий відволікатися на новини, але хоче завжди залишатися на зв'язку» - саме так описує месенджер сама «ВКонтакте». У додатку доступні всі месенджер-функції веб-версії VK, включаючи групові чати, відправку фотографій, аудіозаписів та голосових повідомлень, а також стікери і вкладення до 200 Мб. Уже зараз бета-версія VK Messenger доступна для власників пристроїв на macOS і Windows.

Інтерфейс програми досить простий - вікно VK Messenger розділене на дві частини, в яких знаходяться безпосередньо чат і список всіх бесід. В налаштуваннях можна швидко змінити пароль, номер телефону і поштову адресу, які прив’язані до сторінки, активувати повідомлення або переглянути чорний список акаунта. Пропозиції та зауваження команда розробників просить залишати на спеціальній сторінці. Завантажити додаток можна звідси.

За матеріалами: uip.me


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар