Останні новини

четвер, 30 червня 2016 р.

Не відтворюється відео на Asus ZenFone 5

Деякі користувачі Asus ZenFone 5 можуть стикатися з проблемою відтворення відео на своїх пристроях. Проблема пов’язана із особливістю x86-архітектури процесора та відсутністю в системі необхідних кодеків для такої архітектури.
вівторок, 28 червня 2016 р.

Нові Android-смартфони від Blackberry

З’явилася інформація про 2 нові смартфони від Blackberry на ОС Андроїд. Blackberry Argon і Blackberry Mercury відрізняються між собою ціною і форм-фактором.
субота, 25 червня 2016 р.

Мобільний додаток YouTube отримає функцію онлайн-трансляцій

У настільній версії популярного сервісу YouTube вже давно є функція онлайн-трансляцій, а ось на смартфонах і планшетах для цього доводиться використовувати різні сторонні сервіси та додатки. Нещодавно Google оголосила в своєму блозі, що вже найближчим часом онлайн-трансляції з'являться в мобільному додатку YouTube. 

пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Huawei випустить власну операційну систему

Huawei і команда розробників, в числі яких є колишні працівники Nokia, працюють над новою мобільною операційною системою.понеділок, 20 червня 2016 р.

Як зробити завантажувальну USB-флешку з macOS Sierra 10.12

Користувачі Windows та Linux вже давно встановлюють на свої комп’ютери операційну систему із завантажувальної флешки. В статті піде мова про те, як встановити macOS 10.12 (колишня OS X) на свій комп’ютер від Apple.

пʼятниця, 17 червня 2016 р.

Нова версія Bluetooth – 5.0

Виконавчий директор Bluetooth SIG повідомив про нову версію стандарту. Компанія прислухалася до порад маркетологів і, мабуть, збирається для спрощення назвати версію Bluetooth 5 без звичайної крапки. Цікаво те, що нова версія буде надавати в чотири рази швидший зв'язок, а радіус дії збільшиться вдвічі у порівнянні з Bluetooth 4.2. Інше важливе оновлення пов'язано з функцією широкомовних пакетів установки з'єднання (advertising packet): Bluetooth-пристрої зможуть відправляти збільшені фрагменти інформації ґаджетам, з якими вони не створили пару.
четвер, 16 червня 2016 р.

Runcible – перший повністю круглий смартфон

Компанія Monohm запустила на краудфандинговій платформі Indiegogo кампанію зі збору коштів на виробництво круглого смартфона Runcible, який був анонсований на виставці MWC 2015.
вівторок, 14 червня 2016 р.

Apple презентувала нову iOS 10

Як і очікувалося, Apple представила на конференції для розробників WWDC 2016 нову версію операційної системи iOS 10. Представники компанії оголосили, що в цьому масштабному оновленні вони реалізували 10 великих змін і нововведень. Зовні система ніяк не змінилася, як було за часів переходу з iOS 6 на iOS 7, але нових функцій в iOS 10 дуже багато. Наприклад, багатьох неодмінно порадує можливість видаляти встановлені додатки від Apple, якими ви не користуєтеся. Далі піде мова докладно про всі ключові зміни iOS 10.

субота, 11 червня 2016 р.

Maru OS перетворить Android-ґаджет у повноцінний комп'ютер

Останнім часом стали популярними операційні системи на базі Android для персональних комп'ютерів, які копіюють Windows або Linux. Найвідомішими серед них є Remix OS і Phoenix OS. Тепер цей список поповнився MaruOS на базі Android Lollipop.


четвер, 9 червня 2016 р.

Як відключити автоматичне оновлення драйверів у Windows 10

Установка драйверів завжди була важливим параметром стабільної роботи ОС Windows. Багатьом знайома ситуація, коли не працює та чи інша функція, але після оновлення драйвера все нормалізується. Іноді процес підбору версії драйверів вельми складний і доводиться довго експериментувати з пошуком потрібних. І досить прикрою є ситуація, коли операційна система сама знаходить нову версію драйверів, встановлює їх і це призводить до непрацездатності або нестабільної роботи будь-яких функцій або комп'ютера в цілому. Щоб запобігти цьому, рекомендуємо відключити функцію автоматичного оновлення драйверів.
понеділок, 6 червня 2016 р.

Vivo розробляє прозорий смартфон

Схоже на те, що прозорий смартфон скоро перейде із розряду фантастичних ґаджетів у цілком реальні.

Інсайдери видання Mobipicker повідомили про розробку подібного екземпляра китайською компанією Vivo.
пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Дві SIM-карти в одному iPhone - iDuo

На сьогоднішній день існує великий вибір Android-смартфонів з двома слотами для SIM-карт, завдяки чому можна використовувати два телефонні номери без необхідності брати з собою додатковий пристрій. На жаль, у власників iPhone така можливість відсутня, і не схоже, що вона з'явиться в майбутньому.