Останні новини

середа, 15 березня 2017 р.

Як зробити профіль в Instagram закритим

За замовчуванням всі акаунти в фотосервісі Instagram є публічними, тобто будь-який користувач соцмережі може переглянути фото та відео іншого користувача без його дозволу. Розробники Instagram подбали про те, щоб за бажанням користувачі могли закрити (приховати) свій профіль від сторонніх очей і допускати до перегляду своїх фото лише певних людей.
Чи можна подивитися закритий профіль (акаунт) в Інстаграм


Закритий акаунт в Instagram можна знайти в пошуку користувачів, але буде видно тільки аватар власника, число читачів профілю і кількість публікацій в ньому. Внутрішній зміст залишиться недоступним для сторонніх.


Більш того, стати підписником сторінки зможе далеко не кожен. При будь-якій новій спробі підписки на профіль його власник отримає відповідний запит, після чого вирішить – підтвердити його або видалити.Такі заходи покликані запобігти підписці на профіль сторонніх. Ви можете закрити акаунт в тому разі, якщо не хочете, щоб на ваш профіль підписувалися всі бажаючі.Як закрити профіль в Instagram?Перш за все варто зазначити, що закрити профіль можна тільки через мобільний додаток Instagram, з комп'ютера закрити його не вдасться.


1. Відкрийте програму Instagram.
2. Натисніть на вкладку «Профіль» для відображення профілю.
3. Натисніть на кнопку «Налаштування» у правому верхньому куті програми.

4. Перемістіть повзунок поруч з опцією «Закритий аккаунт» в положення «вкл».От і все. Тепер ваші публікації зможуть побачити тільки обрані користувачі.


За матеріалами: yablyk.com


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар