Останні новини

вівторок, 4 липня 2017 р.

ПриватБанк пропонує держустановам власну ОС PrivatLinux

ПриватБанк готовий в найкоротші терміни надати українським органам державної влади, відомствам, державним підприємствам і органам місцевої влади готове рішення корпоративних операційних систем на базі PrivatLinux, яке забезпечить захист даних від кібератак, аналогічних тій, яку спричинив вірус Petya.A 27 червня 2017 року.Корпоративна операційна система ПриватБанку показала свою виняткову стійкість до кіберзагроз, так як за період вірусної атаки в мережі ПриватБанку не було зафіксовано жодного випадку зараження на більш ніж 20 тисячах комп'ютерів.

ПриватБанк готовий забезпечити надання необхідного програмного продукту, консультації і установку захищених операційних систем всім державним органам та підприємствам. Крім безкоштовної установки, головною перевагою впровадження для державних органів і підприємств систем на базі PrivatLinux стане можливість віддаленого обслуговування всіх робочих станцій, централізованого обліку всіх станцій і створення єдиного сховища доступних програм.

Установка нового корпоративного ПО на робочу станцію потребує лише додаткового навчання співробітників та адаптації потрібного софту, а для підтримки державних корпоративних операційних систем буде досить залучення одного фахівця devOps рівня middle на 1 000-2 000 робочих станцій.

Дистрибутив PrivatLinux поставляється з робочим столом LXDE і дозволить убезпечити комп’ютери від шкідливого ПЗ і атак, націлених на системи Windows.

За матеріалами: it-news.club


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар