Останні новини

неділя, 28 червня 2015 р.

Як змінити екран блокування на Android

Екран блокування – це та програма, з якою стикається власник Андроїд-смартфона чи планшета, вперше взявши його в руки. Для більшості ця програма виконує функцію блокування пристрою, але деякі користувачі хотіли б змінити екран блокування на Андроїд та збагатити його функції.

Змінивши стандартний екран блокування на кастомний, ви зможете виводити на екран певну інформацію, яка Вам швидко потрібна в певний момент, але часу на розблокування ґаджета немає. На екрані блокування можуть відображатися крім стандартних годинника, дати та назви оператора ще й погода у Вашому населеному пункті, панель перемикання пісень у плеєрі, нагадування про важливі події та інша важлива інформація. Стандартні екрани блокування (локери) зазвичай мають бідний функціонал, тому щоб його замінити, потрібно завантажити новий з Google Play.

Перед тим як скачувати кастомний локер, варто відключити системний, зайшовши в Налаштування – Екран блокування – Вибрати блокування – Немає. Тоді заходимо в
Google Play, та вводимо в пошуку екран блокування або англійською locker. Перед Вами з’явиться кілька десятків програм, з яких Ви зможете вибрати собі екран блокування до смаку. Із найпопулярніших можу порекомендувати Locker Master, GO Locker, CM Locker. Вони безкоштовні та мають безліч налаштувань.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар