Останні новини

неділя, 19 лютого 2017 р.

iPhone 8 отримає 3D-сканер обличчя

Як повідомляє аналітик JPMorgan Рід Холл, iPhone 8 оснастять спеціальним 3D-сканером, який зможе розпізнавати людські обличчя. Система замінить Touch ID і буде використовуватися для проведення платежів через Apple Pay і виконання інших операцій, де потрібне підтвердження особи власника.


Експерт вважає, що за новим сканером майбутнє. Він дозволить встановлювати особу без фізичного контакту з пристроєм і дозволить Apple змінити дизайн iPhone 8. Новий біометричний датчик буде розміщений на місці звичної кнопки Home.

3D-сканер особи коштуватиме компанії Apple приблизно 10-15 доларів на один смартфон. Проте компанія піде на додаткові витрати, щоб відмовитися від фізичної кнопки Home і Touch ID, який погано працює, якщо пальці мокрі або брудні. Поки не зовсім зрозуміло, як смартфон буде «розпізнавати» власника вночі або в умовах слабкої освітленості – системи Trusted Face від Google і Windows Hello з цим справляються погано. З іншого боку, у розробників ще достатньо часу, щоб налагодити стабільну роботу.

За матеріалами: uip.me


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Немає коментарів:

Дописати коментар